Seznam blogů

1. března 2015

Před rokem...

Přeji příjemnou neděli :-).

... jsme se vydali na dlouhou cestu - pustili jsme se do renovace domečku po 90ti leté paní a stále to nekončí :-).
Včera byl první den, kdy jsem nastartovala kolečko a vzala do teplejch hrábě a lopatu :-)))))))))))). Konečně je každá i ta nejmenší práce vidět. Vyplatí se vyrazit třeba i jen na hodinu něco udělat. Od počasí se odvíjí veškerý plán prací - když je slušně, pracujeme kolem domečku, v opačném případě  uvnitř. Práce je stále dost, ale už není vidět na každém kroku.
Vše si děláme "svépomocí" o to větší je naše radost, když vidíme ten rozdíl :-)))).

LETOS:
... pěkně odrolit suché, aby zůstaly jen zelené jehličky :-)


LONI:
... tůje musely pryč - prvně jsme je jen ořezali, aby se dalo zaparkovat a pak vůbec projet autem

... přes stromy nebylo vůbec vidět, byly ucpané až do koruny,  čistila jsem je 2dny a jehličky jsem měla opravdu všude :-)

... letos by mělo být všude kolem zeleno
... na další roky mám v plánu ostrůvky s krokusy, tulipány, narcisy, ale to až bude hotovo to nejnutnější a budou zbývat koruny... na podzim bylo veseleji


Mějte příjemný start do nového týdne :-).

8 komentářů:

 1. Pěkně prokoukla zahrádka:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alenko, už to konečně je i vidět :-). Pěkné slunečné dny, Kája.

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Děkujeme :-), snažíme se :-)))) a počasí nám přálo. Děkuji za návštěvu, Kája.

   Vymazat
 3. Kájo, udělali jste kus práce a je to vidět :-) Držím pěsti, ať se vám v dobře napočatém díle daří i nadále! Krásný den Anička

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdraví Aničko, konečně to vidíme i my a je to radost, když už se zelená v místech, kde bylo jen hebedí nebo mech, no a v domečku, to je naše druhá radost, Kája.

   Vymazat
 4. Budete to mít moc krásné..domeček prokoukl a myslím, že zahrada se rýsuje nádherně..to se pak bude i krásně odpočívat..měj se krásně..Inka

  OdpovědětVymazat
 5. Zdravím :-))), domeček snad ještě prokoukne, ale uvidíme jak to půjde. Odpočinek si užíváme už teď, především večer po práci se špekáčkem na klacku :-)))).

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za návštěvu a čas strávený na mém blogu. Moc mě těší, že se vracíte a vážím si každého vašeho komentáře :-).