Seznam blogů

3. března 2015

Dnes byl nádherný...

Přeji příjemný večer :-)

... slunečný den. Od rána svítilo sluníčko a kdyby nefoukal studený vítr, dalo by se říct, že bylo dokonalé počasí. Normálně bych jásala a vyrážela za prací, ale dnes se mi tááák strašně nechtělo. Po procházce jsem si donesla žehlení a protože žehlím u balkonových dveří, užívala jsem si to alespoň za sklem pěkně v teple.... samá kočička :-)... směs cibulek co jsem zachránila, když se obkopával barák - už se rýsují narcisky, tulipány a nějaké hyacinty :-)


Už mám doma muškáty a kvítko do domečku, ale nějaký čas se bude družit v koupelně s jinými kvítky, než bude tepleji. Muškáty jsem vybrala růžové a lila, snad do konce týdne zasadím. Morálku mám momentálně strašnou, vůbec se mi nějak nic nechce a nejraději bych jen spala a to jsem se nemohla dočkat, až to vypukne :-(.

 ... docela jí to tam sluší :-)Mějte příjemný večer :-))))
... já jdu nahodit na druhé ponožky Tomíkovi, třeba zvládnu k sobotnímu svátku

4 komentáře:

 1. U nás dnes taky, sluníčko a studený vítr. V noci byla chulemenice, tak jsem zvědavá, jestli se vrátí:-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U nás chumelilo ráno, ale už je vše pryč. Necháme se překvapit jak bude :-).

   Vymazat
 2. Krásné fotky! U nás taky pěkně fouká, ale vítr beru na milostza to, že je jinak krásně :-) Hezký večer a práci na ponožkách zdar :-) Radka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím, trochu se červenám, snažím se něco slušně vyfotit, ale je to dřina:-))).
   Člověk si neustále stěžuje a frfňá :-))))), ale co se týče počasí - bylo opravdu krásně. Vítr přifoukl trochu sněhu, příště krásné počasí, teď byl studený, přístě příjemně osvěží a tak to má být. Měj se, Kája.

   Vymazat

Děkuji všem za návštěvu a čas strávený na mém blogu. Moc mě těší, že se vracíte a vážím si každého vašeho komentáře :-).