Seznam blogů

27. dubna 2015

Naše další...

Dobrý večer :-))).


... velká radost a starost. Nejsme pavouci a máme celkem dva páry rukou a občas plus mínus o jeden pár víc, takže nepředpokládám, že se budou dít (pár let) velké změny... nebo přesněji řečeno, na stavbě určitě teď dělat nebudeme, ale budeme pracovat max.na zahradě. 
Posekala se a vytrhala stará suchá tráva, přes kterou místy ani nebyly vidět jehličnany v zahradě. Pořezaly se planě vzrostlé šlahouny a jinak jsme dělali v zahradě na domečku, který už znáte :-))). 
Na květenu se moc těším, jsou tam krásná zákoutí. Pokusím se nějak proplet k původnímu stavu, ale o tom Vás budu průběžně informovat, jestsli nebudu doma dohánět resty a pracovat taky na zahradě u domu.
No není tu nádherně? 

Tohle by byla škoda vytrhat, vyřezat a zatravnit.
Tady budu relaxovat, ale až za tím rohem, kde je pěkný vydlážděný plac, ale nějak jsem to nenafotila.

 ... zarostlé koryto, ale až se do něj pustím, to bude radosti :-)))
...no, to nás nezajímá, tady už je všechno hotovo :-)))Mějte příjemný start do nového týdne :-))), Kája.

6 komentářů:

 1. Nádhera. Radost pohledět! Mám pro taková místa slabost... :) Ani nevíte jak Vám závidím (v dobrém samozřejmě) :) Krásný zkrácený týden přeji!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím :-))), budeme se snažit, aby to dobře dopadlo :-))).

   Vymazat
 2. Souhlasím, opravdu kouzelná zahrada, ale i dům je nádherný.
  Přeji pohodový týden!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... moooc práce před námi, ale já jsem nadšená, mám pro tyhle domečky slabost :-)))

   Vymazat
 3. Jen vzdychám- to bude jednou krása.....ale co to dá práce! Ale radostné práce.Tiše ti závidím a těším se na další fotoreportáže.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bez práce to jinak nepůjde, ještěže tak... kdyby už na domečku někdo zapracoval, nejspíš by už takhle kouzelně nevypadal a byla by to třeba taky pěkná lepenice, Kája

   Vymazat

Děkuji všem za návštěvu a čas strávený na mém blogu. Moc mě těší, že se vracíte a vážím si každého vašeho komentáře :-).