Seznam blogů

8. prosince 2016

8.prosince
 Dnes jsem chtěla z časových důvodů vynechat, ale řekla jsem si, že až do 24.12. tu budu každý den :-).

Kdo sem chodí, tyto fotky zná.


 Trochu se nám hatí plány a už to tak vypadá, že krom práce jiná zábava nebude. 
Už druhý den po práci poklízím na domečku. Manžel zítra frčí na dva dny polopracovně pryč a my letos prvně nevyrazíme do Jindřichova Hradce a možná ani do zahraničí kouknout na vánoční trhy, což je taková malá odměna a dárek, ale... třeba to ještě zvládneme.


Letím do peřin, tedy na peřiny, je tu teploučko...kotel topí!!!, jsem nadšená, šetří nám to strašně moc času a práce.

Zítra nazdárek, Kája.

8 komentářů:

 1. To je dobře, že jsi to stihla :-). Třeba výlet ještě zvládnete. Taky jsem měla jeden v plánu, ale nevyjde to časově, ale ono třeba bude něco jiného. Krásný den D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím Danko, uvidíme, čas ještě nějaký a pokud nic nezvládeme, tak se to nezblázní. Nedávám si to za cíl, spíš si užívám tu atmosvéru, která je jednou za rok.

   Vymazat
 2. Domečky vypadají moc pěkně.Krásný zbytek týdne přeji Věra

  OdpovědětVymazat
 3. Ty papírové domečky jsou nádherné, to jsi Kájo dělala sama? Já bych na to stříhání neměla asi trpělivost a když už bych se do toho pustila, asi bych měla to stříhání celé kostrbaté. :)
  Také jsme každým rokem jezdili na nějaký zahraniční adventní zájezd, ani my to však letos nestihneme. Ale příští víkend jedeme okouknout vánoční Prahu, tak se těším alespoň tam, taky to určitě budou mít krásné.. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím, jjj, už je to pár let. Vyřezávala jsem je skalpelem a jen obvod stříhala nůžkama. Šlo to dobře, ale bylo to o čase a to mě na pár let odradilo :-))).
   Ještě pár dní zbývá, teřba něco vyjde, možná se potkáme v Praze :-))).
   Krásné dny, Kája.

   Vymazat
 4. Odpovědi
  1. Už toho hodně zažily, hlavně od malých nenechavých rukou, ale lepenka drží :-))). marcelko, moc díky, Kája.

   Vymazat

Děkuji všem za návštěvu a čas strávený na mém blogu. Moc mě těší, že se vracíte a vážím si každého vašeho komentáře :-).