Seznam blogů

18. dubna 2015

Domeček interiér...

 ... v kostkách.

S rodinou a známými jsem (díky vzdálenosti a manželovi pracovní vytíženosti) v kontaktu převážně jen on-line. Všichni jsou zvědaví, na co jsme se to posledních pár měsíců vymlouvali pro nedostatek času... no a my se rádi pochlubíme :-))))))))). Dala jsem si tu práci a udělala výcuc pro představu a můžu konečně rozesílat mailem.
Krásné dny, Kája.

11 komentářů:

 1. Tak tipuji, že budete mít rychle "zabydleno", až ty fotky rozešleš .-) Krásný víkend A.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím Aničko, na Velikonoce už jsme měli každoroční návštěvu a že už vědí kde budou moct nocovat a že si dojdou natrhat jostu :-)))), no tak já nevím jestli letos něco urveme do skleniček pro sebe a aby se nám tu jen netočila rodina, :-))))))))))))))))), ale zase bude sranda, Kája.

   Vymazat
 2. U vas by se hezky bydlelo ,mate to opravdu ukazkove.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím :-), už dorazila druhá vlna sněhu :-))))))))))))))?
   Doufejme, že se u nás bude líbit, ještě se chystáme zrenovovat patro, ale o rekonstrukci interiéru, teď nechci chvilku ani slyšet, budeme to zvelebovat venku :-).
   Posílám pozdravy za velkou louži, Kája.

   Vymazat
 3. Moc povedené, moc příjemný a útulný blog máte!
  Ráda sem zajdu.
  Zdravím!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím Janičko, děkuji za návštěvu a slova chvály, to vždy potěší. Budu se těšit příště, Kája.

   Vymazat
 4. Kájo, normálně to vaše bydlení je něco tak úžasného, už semi něco tak dlouho nelíbilo! Měj se krásně a hezký zbytek neděle! Radka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nazdárek Radu, to jsem opravdu moc ráda, tohle spíše potřebuje číst manžel, který už pomalu změkl a ta nechuť ho opouští. Byl to boj s celou rodinou i s dědoušky, kteří názor nezměnili, ale manželovi jistě změna prospěla a už na to nekouká zkrz prsty. Neměl to být momentální trend nebo si prosadit svou za každou cenu, ale prostě jen udržet starý domeček na venkově ve venkovsém duchu. Přeji krásné jarní dny, Kája.

   Vymazat
 5. Kájo, kráááása veliká !!!! Marki

  OdpovědětVymazat
 6. Dokonalé, milé, pekné, útulné:-)

  OdpovědětVymazat
 7. Kajo, to je nadherne...neviem sa vynadivat, ake to mate krasne :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za návštěvu a čas strávený na mém blogu. Moc mě těší, že se vracíte a vážím si každého vašeho komentáře :-).