Seznam blogů

10. dubna 2018

Háčkovaný polštářek

Krásné ráno :-).

Další výtvor, který už mám hotový delší dobu, ale použila jsem ho až teď na Velikonoce.


Na polštářku jsem začala dělat přesně na loňské Velikonoce. 
Ubytovali jsme premiérově hosty na apartmánu č.II, zabalili bydlíka (já háček, tři klubíčka Kordonet 10 (oprava - nešlo o Sněhurku) a vyrazili na malou dovolenou. 
Celou cestou jsem strávila hledáním a vybíráním toho nej vzoru. Tento vyhrál a koukala jsem, že i u jiných :-).Další polštářek jsme dokončila na naší zářijové dovolené na Korsice, bohužel závěr dovolené už znáte. Zloději potřebovali úplně vše, snad si s tím veledílem poradili :-)))).Pomalu jsem se pustila do nového, aby byly dva, ale chtěla jsem vyzkoušet i kvítečka, která nevím jak použiji :-))).

24 komentářů:

 1. Marcela - Nordic Passion10 dubna, 2018 11:35

  Kajo, jsi šikulka, neumím to, udělat takový polštář musí trvat dobu. Pěkný den. M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím, samotné háčkování čtverečků je rychlejší, než začistit každý koneček. Trvolo mi pak několik měsíců, než jsem se pustila do šití, ale už se toho nebojím, příště budu rychlejší :-).
   Pohodové dny, Kája.

   Vymazat
 2. ...really wonderful , I love it !!!!!!!!
  Happy day!
  Gabi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Thank you very much.
   ... this is my master :-))
   Beautiful spring,
   Kája.

   Vymazat
 3. Krásný polštářek.Hezký den

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné prosím háčkovala jste z jednoduché či dvojité Sněhurky děkuji také se chystám Renča

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím :-).
   Já to zmastila, nenÍ to Sněhurka, ale KORDONET 10 (110m/20g) a háček č.2. Háčkovala jsem jednoduše a jedno klubíčko vyšlo myslím přesně na 5 čtverečků. Sněhurka je o cca o 1m delší na 1g (200m/ 30g). Je tedy ještě slabší než KORDONET 15, kterou mi omylem dala prodavačka a bylo to hodně znát, takže bych asi dvojitě háčkovala, ale nevím jaká je s tím práce, když se ty příze o sebe omotávají atd... Jdu to opravit do příspěvku.
   Děkuji za dotaz a bude fajn, když napíšete, jak to šlo. V té Kordonetce 10 není moc velký výběr barev a vše ostatní je právě slabší, budu ráda za info.
   Mějte se fajn,
   Kája.

   Vymazat
 5. Tenhle vzorek mě hodně baví!

  OdpovědětVymazat
 6. Moc hezký polštářek. Motiv mám taky uložený v počítači. Asi se do něj taky pustím.
  Hezký den!
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 7. Kájo, nádhera !!!! Máš můj obdiv .... Marki

  OdpovědětVymazat
 8. Parádní! Na tohle bych opravdu nervy neměla, to já si raději polštář objednám, ale tohle je fakt bomba!

  OdpovědětVymazat
 9. To já jsem si z http://mamavis.cz/polstarky-s-naplni/ objednala polštářek s třešnovými peckami a jsem z něho nadšená. Když mě nedejbože něco bolí, tak si jej nahřeju a dám na postižené místo a ráno je po bolesti ! :)

  OdpovědětVymazat
 10. Našel jsem Mr. Pedro na blogu od někoho, kdo ho doporučuje každému, kdo hledá půjčku. Byl jsem tak nadšený a motivovaný být v této pozici finanční svobody, protože moje rodina hladověla, oslovil jsem pana Mr. Pedro v žádosti, kterou jsem mu řekl, můj životní příběh o finanční situaci, pošle mi formulář žádosti, abych vyplnil své údaje, což jsem udělal, poté, co mi poslal smlouvu o půjčce, předal jsem ji svému právníkovi k vyřízení podívejte se a poraďte mi jak dál. Podepsal jsem smlouvu o půjčce poté, co byla moje půjčka schválena před několika hodinami, banka mě kontaktuje ohledně převodu prostředků a poplatků, které musím uhradit na přepážce banky. bylo velmi příjemné pracovat s panem Pedrem a velmi mu děkuji za pomoc, kterou mi poskytl a která opravdu pomohla mé rodině hladovět. Kontaktujte prosím Mr. Pedro na e-mailu: pedroloanss@gmail.com, protože je vždy zaneprázdněn, ale mají s ním také dalšího profesionálního spoluhráče.

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za návštěvu a čas strávený na mém blogu. Moc mě těší, že se vracíte a vážím si každého vašeho komentáře :-).