Seznam blogů

19. prosince 2016

18.prosince

Dobrý večer, dobrou noc :-).


Udělala jsem pár fotek v mezičase. 
Linecké upečené, něco nazdobené, sádlo uškvařené, prádlo vyžehlené, sušáky obalené, hosti odjeti, nějaké kozy navařené pod střechu, ale především jsme byli chvilku na náměstí a na zahradě stojí sněhulák :-).


... letos se mělo malovat, tak třeba příští rok bude bílo, zmiznou pruhy a po dětech zmatlané stěny
 Událo se toho mnohem víc a o jedné záležitosti se tu ještě zmíním. Myslím, že se pobavíte. Lituju, že jsem na to kývla, vysekla by mě z toho už jen nemoc, ale zase už jsem rozjela akci šití šatů. Nechám vás napínat, já už se žulim :-)))Dobrou noc a zítra s krabičkou cukroví do práce :-))), Kája.


4 komentáře:

 1. Hezkyyyyyy, a co to znamena zulim? To neznam:-). M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím :-), "žulim" - přitroublej úsměv :-))),Kája.

   Vymazat
 2. Juuuu Kajko to som si ale zgustla tvoje posledné krásne príspevky, u vas je tak krásne ale to šedé kresielko je absolútna špička...hneď by som brala... A miska pod sviečkou, aaaach skvost. Si dievča veeeeľmi šikovne a maš super vkus. Pozdravujem a prajem krásne veselé a šťastné Vianoce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím Maruško :-), křesílko je furt obsazené, ale musím přiznat, že jsem seděla i v pohodlnějších :-(. Děkuji za milou návštěvu, Kája.

   Vymazat

Děkuji všem za návštěvu a čas strávený na mém blogu. Moc mě těší, že se vracíte a vážím si každého vašeho komentáře :-).