Seznam blogů

11. října 2014

Neplánovaný výlet ...

do Prahy.
...čtvrtek a pátek jsme pobyli v Praze. Klasika jako vždy - samá honička, málo času a cesta po dálnici byl menší adrenalinový sport :-))))))))))))))))). U nás od pondělí (až na pátek), bylo pod mrakem, takže když nás po padesáti kilometrech vítala modrá obloha a sluníčko, bylo to víc než příjemné. Večer jsem vyrazili do velkoměsta. Na Palackého náměstí probíhala vodní show, ale když jsme viděli ty davy a tlačenice lidí, utekli jsme. Došli jsme až na Pražský hrad a z hradu na Hlavní nádraží. Po příchodu jsme padli a spali až do rána :-))))))))))))).

Obchod s loveckými potřebami v Praze:.... užila jsem si změnu a nabrala novou energii a je tu víííííííííííííííííííííkeééééééééééééééééééénd.
Pro ty co plánují odpočinet, tak aby si opravdu odpočinuli a nabraly síly do nového týdne a ty co plánují práci, aby jim šla od ruky :-).

PS: V Jindřichově Hradci mají také moc pěknou vodní show, která probíhá v každou celou v Obchodně-medicínském centru sv. Florián. Show je doprovázena hudbou a trhá několik minut.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji všem za návštěvu a čas strávený na mém blogu. Moc mě těší, že se vracíte a vážím si každého vašeho komentáře :-).