Seznam blogů

8. července 2015

Vedra...

Dobrý večer!


... jsou opravdu úmorná. 
Jsem vděčná za modrou louži pod pergolou, která je naší denní náplní a která pokračuje i dlouho večer. 
 

Teplota v bytě se pohybuje (i během noci) kolem 29°C a tak noci jsou dlouhé a my unavení. Vaření či pečení je v těchto vedrech za trest a odměnou je několikrát během dne koupel :-)))), která opravdu ochladí přehřátý organismus a člověk je schopen ještě něco dělat. Byt nevychladá ani během noci a trvá tak dva dny, než uvnitř klesne teplota, pokud se tedy venku nějak zásadně ochladí.  ... Baru chrupe v kočáru a my s Tomčou zrovna opustili bazén, kde je příjemně teplá voda


Manžel mi dnes nachystal překvapení :-)))))))))))))))))))). Uspal Barunku, rozestlal v obytňáku a pustil klimatizaci. Spala jsem 2hodiny tahem bez hnutí :-))))))))))))))))))))))))). Jediný kdo snáší dobře vedra je náš Tomča. V noci zavrtanej v peří a ráno si narazí ponožky, tepláky a triko.

Ve vzduchu je cítit voda, možná bude čím zalévat. Noc bude ale o to krušnější, protože se musejí pozavírat střešní okna, aby nám nenateklo do bytu :-))))))))))))))))))).

Zítra bude asi reportáž z auta :-)))), další noc doma už nejspíš nedáme.

Dobrou noc, Kája.

1 komentář:

Děkuji všem za návštěvu a čas strávený na mém blogu. Moc mě těší, že se vracíte a vážím si každého vašeho komentáře :-).