Seznam blogů

2. února 2016

Jaro...

Zdravím :-)! ... už se hlásí o slovo.


 ... pár větviček už máme doma na stole


Z domečku chvilku před předáním. Měli jsme stále plno a na víkend v Beskydech jsme zavřeli, abychom si něco užili i my, to byl za dost dlouhou dobu víkend bez úklidu a žehlení. 
K nějakým zásadním změnám od otevření nedošlo, ale už jsem si nakreslila kuchyňskou linku pro děti a objednala látky pro nejmenší. Doufám, že příchod jara chvilku počká a nezůstanou plány jen na papíře.
Jak to bude vypadat s příchodem jara, na to raději nemyslím... na zahradě toho je tolik co dělat, na Perníkovce ještě víc a v pátek už jsem v obchodě viděla semínka, měla bych promyslet sadbu.... ale těším se :-))).


 

Bára a její kočičí rodinka... jaro už asi opravdu bude :-)))).


Plácáme se v nemocech od poloviny prosince a nejsme schopní se toho zbavit. Včera si vzal do práce Tomču manžel, dnes jsem zůstala s oběma doma já. Doufám, že budeme fit, máme objednané hory.


Tomča dělal úlohy do školy, Bára se zabavila tužkou.


Včera konečně došly látky pro Baru na cíchy a něco málo do zásoby. Než jsem se rozkoukala, byly lišky vyprodané a tak jsem musela docela dlouho čekat na další. Dnes mám velké prádlo, cíchy musejí počkat :-). Ten stav kdy mi prádlo přerůstá přes hlavu a v šatně neroste Sněžka, ale přímo Mount Everest, ten přímo nesnáším a nebudu zapírat, že mě i stresuje. 
Žehlení zdar!

Přeji klidný večer, Kája.


3 komentáře:

 1. Těším se na jaro jak blázen..Hezké fotky Ila

  OdpovědětVymazat
 2. Kájo krásné fotky :)
  U nás to dneska jarně vůbec nevypadá a raději moc nezkoumám jestli něco napučelo, mám hrůzu z toho, že zima ještě za sebou nezavřela úplně dveře. Ale na jaro se těším, moc, to je vždycky radosti, když si kupuju první petrklíče do podloubí a vím (doufám) že se zima už nevrátí :))
  Krásný den přeji, Renča

  OdpovědětVymazat
 3. Teda Kájo u nas to dnes ani náhodou nevyzera na blížiacu sa Jar...dnes nasnežilo a púčiky ktoré som zbadala aj v našej záhrade snaď neomrznú :-( Pekne fotky, užíjte si víkend v pohode. Ahoj

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za návštěvu a čas strávený na mém blogu. Moc mě těší, že se vracíte a vážím si každého vašeho komentáře :-).