Seznam blogů

17. června 2015

Venku...

... si užíváme každou chvilku.


 Dnes si plánuji spíše odpočinkový den... nesáhnu na žádné zahradní náčiní, max.budu s Barunkou štípat na domečku rododendrony, nebo si počochním kvítka v květináčích, nebo budu vyrábět popisky na bylinky a zavařeniny, nebo ?..... :-). Doma to zrovna taky nevypadá jako ze žurnálu a bylo by potřeba doplnit zásoby. 

 ... a taky něco k jídlu :-)))
Až na okurky vše ze semínek. Jak už jsem psala, letos se toho hodně neujalo a z těch pár kousků rozmarýnu se vyklubala rajčata.... nejspíš z loňských rajčat co během dovolené popadaly a já je neřešila :-))))))))))))))). Loni se mi naopak dařilo a tak několik snítek rozmarýnu mám.

  
Špačky jsme tu nějak neměli, ale letos jich už mám plné zuby. Je fakt, že naše 3zahrady vedle sebe se spoustou vzrostlých stromů jak jehličnatých, tak listnatých jim poskytuje príma bydlení, ale jahody jsme ochutnali (nekecám) 3 kousky. Měli jsme i natažené sítě, ale jsou tak oprsklý a vynalézaví, že si vlezli klidně i pod ně. 

Jdeme otevřít skleníky a rozčílit se k jahodám. Baru už umí taky dobře nadávat, naposloucháno má dslušně.
Přeji fajn den :-)))), Kája.

2 komentáře:

 1. Kájo úžasná procházka tvoji zahrádkou :o)
  měj se moc hezky...
  Martina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když svítí sluníčko, všechno je nějak hezčí :-), Kája

   Vymazat

Děkuji všem za návštěvu a čas strávený na mém blogu. Moc mě těší, že se vracíte a vážím si každého vašeho komentáře :-).