Seznam blogů

12. července 2017

Prázdniny...

Zdravím milé blogerky a všechny  milé návševníky:-)))).


... v plném proudu.

Dnes jsem měla na výběr... vložit rychlý příspěvek nebo jít kouknout na vaše blogy. Vás si tedy nechám na krátké kávové siesty. Už jsem u vás přes týden nebyla a nevím, jestli to vše zvládnu vůbec dohonit :-))). 


U nás začal prázdninový maraton. 
Potřeba nějak pořešit Tomču, kterému skončila škola a Baru, která ví, že jsou prázdniny, protože skoro nikdo nechodí do školky a ona taky nechce. První týden prázdnin strávil manžel s dětmi v Orlických horách. Já jsem chodila do práce, byla k ruce hostům a dny volna trávila větším gruntem u nás doma.
Dva dny ale byly hodně málo na kostlivce, které tu ještě mám :-))))))))))))). Ráda bych se tím vším prokousala do srpna a motorem mi je výmalba celého bytu, která už je objednaná právě na srpen.
Těším se, až nám to tu prokoukne.


Tento týden je Tomča prvně na táboře, Baru chodí do školky a my v práci. 
Po večerech žehlím naše hory prádla a cíchy, dělám marmelády, sirupy, háčkuji a brousím si zuby na látky, které mi došly v minulém týdnu.

Já mizím. 
Bylo by toho hodně co psát, ale jsou věci, které nemám potřebu zveřejňovat a hlavně jdu do postele :-))). 
Nějak jsem se přepla na prázdninový režim a ráno se mi tááák nechce. Do školky chodíme mezi posledníma a do práce ještě déle :-))).


Venku se konečně trochu ochladilo.
 Minulý týden tu bylo dokonce jak v pařníku.... večer jsem odcházela ze zahrady a šla mi pára od pusy, ráno byla mlha. Zase je to fajn pro houby, které už máme na zahradě.

Mějte se príma a užívejte si prázdniny, 
Kája.

6 komentářů:

Děkuji všem za návštěvu a čas strávený na mém blogu. Moc mě těší, že se vracíte a vážím si každého vašeho komentáře :-).